Kvalitní pracovní oděvy i reklamní textil dnes pořídíte téměř za hubičku

Hledáte pracovní oděvy pro sebe, nebo pro své zaměstnance? Zkuste to na eshop.firemnipotisk.cz.

Na jednom místě zakoupíte nejen veškeré pracovní oděvy pro různé profese, ale i pracovní obuv, pracovní ochranné pomůcky a levný reklamní textil.

Z širokého sortimentu pracovních oděvů máte na výběr vše od základního sortimentu zboží, jako jsou montérky, blůzy, bundy, vesty, svetry, až po reflexní oblečení, softshellové bundy, trička, polokošile a mikiny.

Logo na textil i pracovní oděvy

Pokud řešíte otázku nejen koupi reklamního textilu či pracovních oděvů, ale měli byste zájem o zviditelnění firmy logem na oděvu, pak se rovněž můžete obrátit na FiremníPotisk.cz a nechat si na oděvy rovnou aplikovat logo. Na pracovní oblečení se dá aplikovat potisk, nebo výšivka. Každá technika má své klady a zápory. Potisk je většinou levnější, výšivka kvalitnější s delší životností. Nemusí to však být pravidlo. Vše záleží na počtu kusů, požadované velikosti loga, materiálu na který se má logo aplikovat, počtu barev v logu, grafické podobě dodaného loga atd. Pokud si nejste jistí nejvhodnější technologií, rádi vám na FiremníPotisk.cz poradí. Pro potisk pracovního oblečení se z důvodu vyšší odolnosti často používá například technologie Flock.

Mohlo by Vás zajímat:

5 rad jak ušetřit na potisku trička
Technologie potisku

I pracovní oděvy mohou být sexy

Pracovní oděvy jdou s dobou a se stále více rostoucí poptávkou po moderním pracovním oblečení, se nabízí jako slušivá alternativa klasického oblečení. Vypadat dobře před zákazníky se zkrátka stává stále důležitější. Z moderního pracovního oblečení si na eshopu vyberete nejen montérky, ale také pracovní bundy, vesty, pracovní obuv i volnočasové oděvy.