O projektu

Hlavním cílem projektu je sjednotit a propojit poptávku po kvalitních řemeslnících s řemeslníky, kteří zadávané poptávky dokáží kvalitně zpracovat.

V České republice provozuje řemeslné profese mnoho malých živnostníků, malých či středně velkých firem, ale pouze někteří umí nabídnout komplexní řešení a poctivý přístup k přáním zákazníka.

Portál ABZ řemeslníci přináší řešení, jak zadat poptávku, aby cíleně našla směr ke skutečným odborníkům v regionu.

Jak portál funguje?

Na portálu velmi jednoduše najdete řemeslníky regionálně rozděleny do krajů a vybraných měst ČR, kam spadají podle místa své působnosti. Počet řemeslníků v daném městě bývá omezen. Registrovaní a zobrazovaní řemeslníci na abz-remeslnici.cz splňují určitá interní kritéria provozovatele portálu (počet kladných referencí, přehledné cenové nabídky ...).

Za poctivý přístup k jednotlivým zakázkám pak řemeslníkům nabízíme solidní vizitku umístěnou na spolehlivém webu s kvalitní správou a podporou.

Zadání poptávky

Vy, jako poptávající, kteří chcete zadat poptávku, můžete jednoduše zvolit určitý kraj, určité město a vzápětí si vybrat z profilů vyhledaných řemeslníků daného regionu.

Po vyplnění a odeslání poptávkového formuláře obdrží vámi vybraní řemeslníci zákaznický email se všemi zapsanými informacemi.

Před odesláním poptávky můžete jako poptávající svobodně rozhodnout o počtu oslovených řemeslníků. V zásadě ale nedoporučujeme volit příliš velký počet, neboť osloveným bude zobrazen celkový počet obeslaných firem.

V tomto případě pak platí, že čím přesněji oslovíte řemeslníky, o to více individuální a kvalitní bude jejich přístup k vaší zakázce.

Může se stát, že ve vybraném regionu nenajdete žádného z řemeslníků pro určitý obor. Není to proto, že by v daném regionu žádní řemeslníci nepůsobili, ale z důvodu, že registrace řemeslníků nebyly dosud schváleny kvůli nedostatečným nebo neověřeným informacím.

Registrace firmy

Registraci může provést každý řemeslník, ovšem jednotlivé registrace ještě musí projít schvalovacím procesem. Až po schválení bude profil řemeslníka, s veškerými informacemi, zveřejněn na portále.

Schválení a zveřejnění řemeslníci mají výhodu v tom, že v daném kraji nebo městě bývá omezený počet konkurentů, a tím pádem vzniká větší šance na přímou volbu právě vyhledaného řemeslníka v regionu.