Kominíci, revize komínů

Jak oslovit vhodného kominíka?

Vybírejte prosím pečlivě, jakého kominíka v naší databázi poptávkou oslovíte. Zvolte příslušný kraj a město, které se nejvíce blíží místu budoucí realizace díla. Pokud oslovíte kominíka ze správné lokality, je velká šance, že obdržíte adekvátní nabídku na zpracování Vaší poptávky. V jednotlivých regionech v naší databázi nabízí své služby osvědčení kominíci, kteří kvalitně provedou zadaný úkol.

Kominíci v ČR

Kominíci v celé ČR

 

Jak přidat kominíky do poptávky

 

 

V oboru kominictví můžeme využít služeb kominíků pro výchozí revize komínů a spalinových cest. Pro vložkování a výstavbu nových komínů, měření emisí dle Zákona č. 86/2002 Sb., revize komínů podle Nařízení vlády č. 91/2010 Sb. K činnosti kominíka patří i opravy prasklých keramických tvarovek u systémových komínů, posuzování a čištění komínů nebo frézování, povinné kontroly spalinových cest a tlakové zkoušky.

Oslovte poptávkou na našem portálu osvědčené kominíky. Odborně způsobilí kominíci jsou připraveni vyčistit a zrevidovat spalinové cesty vašich obydlí, výrobních provozoven a komerčních objektů. Veškeré kominické práce a zásahy kominíka musí být dle nařízení vlády potvrzeny revizní zprávou.

Zpět na úvodní stránku portálu ABZ řemeslníci