Martin Rosypálek

Lokalita: Rohatec, okres Hodonín

Specializace: Malířství a tapetářství, Pokladačství a obkladačství, Sádrokartonářské práce, Zednické práce, Rekonstrukce bytu (bytového jádra)

Zednické práce, rekonstrukce RD a bytů, rekonstrukce koupelen, bytová jádra, zateplování budov, sádrokartony, plovoucí podlahy, malířské a natěračské práce - vše včetně dodání materiálu a zajištění vodo a elektro prací.

Proč? Kliknutím na tlačítko "Přidat do poptávky" přidáte firmu do vašeho výběru řemeslníků, kterému budete moci hromadně odeslat poptávku    

Kontaktní údaje

Odeslat poptávku pouze této firmě

Adresa:Budovatelská 26
Rohatec 69601
Kontaktní osoba: Rosypálek Martin
Web: http://www.rekonstrukce-koupelny.ic.cz
Telefon: 608 676 885 Zobrazit telefon

Fakturační údaje

Adresa:Budovatelská 26
Rohatec 69601
IČ:72344571
DIČ:CZ7712194303
 

Datum vložení firmy: 22. 12. 2011

Další rekonstrukce bytu (bytového jádra) v tomto kraji

 
Jihomoravský kraj - Hodonín
Elektrikářské, zednické a bourací práce. Rekonstrukce bytu (bytového jádra), Rekonstrukce domu, hromosvody a jiné drobné práce (montáž nábytku, plovoucích podlah, dveří). Cenové nabídky.
Specializace: Elektroinstalační práce, Podlahářství, Zednické práce, Bourací práce, Rekonstrukce bytu (bytového jádra), Rekonstrukce domu, Revize elektrických zařízení
Jihomoravský kraj - Hodonín
Pokladačství a obkladačství, podlahářství, sádrokartonářské práce, zednické práce, bourací práce, izolační a zateplovací práce, rekonstrukce domu, rekonstrukce bytu.
Specializace: Pokladačství a obkladačství, Podlahářství, Sádrokartonářské práce, Zednické práce, Bourací práce, Izolační a zateplovací práce, Rekonstrukce bytu (bytového jádra), Rekonstrukce domu
Jihomoravský kraj - Hodonín
Elektromontážní práce, EZS, EPS, CCTV. Elektroinstalace, hromosvody, kamerový systém, zabezpečovací systém, požární systém, klimatizace.
Specializace: Elektroinstalační práce, Hodinový manžel, Revize elektrických zařízení
Jihomoravský kraj - Vyškov
Jmenuji se Antonín Malina, jsem z Vyškova a zastávám služby hodinového manžela. Zajišťuji zednické a sádrokartonářské práce, montáže nábytku, výmalbu pokojů, zateplování objektů, pokládku podlah i koberců.
Specializace: Sádrokartonářské práce, Zednické práce, Hodinový manžel