Radim Brabec

Lokalita: Násedlovice, okres Brno

Specializace: Podlahářství, Sádrokartonářské práce, Zednické práce, Rekonstrukce bytu (bytového jádra)

Nabídka zednických, obkladačských, stolařských, malířských a stavebně technických prací, montáží sádrokartonu, minerálních podhledů, realizací podlah.

Proč? Kliknutím na tlačítko "Přidat do poptávky" přidáte firmu do vašeho výběru řemeslníků, kterému budete moci hromadně odeslat poptávku    

Kontaktní údaje

Odeslat poptávku pouze této firmě

Adresa:Násedlovice 68
Násedlovice 696 36
Kontaktní osoba: p.Brabec
Web:
Telefon: 774 234 433 Zobrazit telefon

Fakturační údaje

Adresa:Násedlovice 68
Násedlovice 696 36
IČ:14630486
DIČ:CZ69090839551
 

Datum vložení firmy: 9. 12. 2011

Další rekonstrukce bytu (bytového jádra) v tomto kraji

 
Jihomoravský kraj - Vyškov
Jmenuji se Antonín Malina, jsem z Vyškova a zastávám služby hodinového manžela. Zajišťuji zednické a sádrokartonářské práce, montáže nábytku, výmalbu pokojů, zateplování objektů, pokládku podlah i koberců.
Specializace: Sádrokartonářské práce, Zednické práce, Hodinový manžel
Jihomoravský kraj - Hodonín
Elektromontážní práce, EZS, EPS, CCTV. Elektroinstalace, hromosvody, kamerový systém, zabezpečovací systém, požární systém, klimatizace.
Specializace: Elektroinstalační práce, Hodinový manžel, Revize elektrických zařízení
Jihomoravský kraj - Hodonín
Pokladačství a obkladačství, podlahářství, sádrokartonářské práce, zednické práce, bourací práce, izolační a zateplovací práce, rekonstrukce domu, rekonstrukce bytu.
Specializace: Pokladačství a obkladačství, Podlahářství, Sádrokartonářské práce, Zednické práce, Bourací práce, Izolační a zateplovací práce, Rekonstrukce bytu (bytového jádra), Rekonstrukce domu
Jihomoravský kraj - Hodonín
Elektrikářské, zednické a bourací práce. Rekonstrukce bytu (bytového jádra), Rekonstrukce domu, hromosvody a jiné drobné práce (montáž nábytku, plovoucích podlah, dveří). Cenové nabídky.
Specializace: Elektroinstalační práce, Podlahářství, Zednické práce, Bourací práce, Rekonstrukce bytu (bytového jádra), Rekonstrukce domu, Revize elektrických zařízení